• info@AnkaPazar.com
  • Canlı Destek

KULLANIM ŞARTLARI

KULLANIM ŞARTLARI Bu sayfada bulunan maddeler, ankapazar.com ile müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.


Ürünler Hakkında

Satın alacağınız ürünlerin hepsi online hesaplardır. Hesaplar ile size verilen bilgiler üzerinden giriş yaparak çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz.
Minecraft Zümrüt Paket ve GTA 5 hesaplarını teslim aldığınızda ilk olarak tüm bilgilerini kendi mail adresinize aktarmanız gerekmektedir. ( Hesapta sorun çıkması halinde mail görüntüsü iletilmesi gerekmektedir. )
Steam Random Key teslim edildikten sonra iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.


Garanti Şartı

Hesaplar teslim edilmeden önce test edilip kontrol edildikten sonra yollanmaktadır. Eğer satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise info@ankapazar.com üzerinden bizimle iletişime geçerek inceleme talep ediniz. Teslimat kayıtları kontrol edildikten sonra gereken yapılacaktır. Değişim talebi uygun görülmesi halinde sadece 1 kez yapılabilir.


İade Şartı

Hesaplar teslim edildikten sonra iadesi yapılmamaktadır. (Hesaplar teslim edildikten sonra serverlarda ceza almış veya ceza alabilecek bir davranışta bulunmuş olma ihtimali olduğu için iadesi yapılmamaktadır.)
Teslimat yapılmadan önce iade talebinde bulunursanız, iadeniz yapılmaktadır.
Alıcıdan kaynaklanan (trade link eksik,yanlış yazma veya trade kısıtlıyken sipariş verme, rasgele telefon numarası veya iletişim bilgisi yazma gibi) sorunlarda iade yapılmaktadır.


Sorumluluk Reddi

ankapazar.com üzerinden satın alınmış bir hesap ile, kullanıcıların yaptığı legal yada illegal bütün aktiviteler, ilgili hesabı ankapazar.com üzerinden satın alan kullanıcının sorumluluğundadır. ankapazar.com üzerinden illegal yollarla yapılmış (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden ankapazar.com sorumlu değildir.


Oyunu crackli kullanımlardan (team extreme, titan minecraft vb) doğacak problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Orjinal minecraft launcher kullanımını tavsiye ediyoruz.
Alışveriş yapan kişiler "Kullanım Koşulları"nı kabul etmiş sayılır.