Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

Bu sayfada bulunan maddeler, ankapazar.com ile müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.


Ürünler Hakkında

Satın alacağınız ürünlerin hepsi online hesaplardır. Hesaplar ile size verilen bilgiler üzerinden giriş yaparak çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz.
Minecraft Zümrüt Paket ve GTA 5 hesaplarını teslim aldığınızda ilk olarak tüm bilgilerini kendi mail adresinize aktarmanız gerekmektedir. ( Hesapta sorun çıkması halinde mail görüntüsü iletilmesi gerekmektedir. )
Steam Random Key teslim edildikten sonra iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.


Kampanya Katılım Koşulları

Yapılan kampanyalardan kişiler sadece 1 defa faydalanabilir.
Yapılan kampanyalarda ürünler, belirtilen şartların karşılanması halinde geçerlidir. (kampanyada belirtilen alım miktarı, ürün türü ve benzeri)


Garanti Şartı

Hesaplar teslim edilmeden önce test edilip kontrol edildikten sonra yollanmaktadır. Eğer satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise teslimat mailini açıp, mail geçmişini silmeden bizimle iletişime geçerek inceleme talep ediniz. Teslimat kayıtları kontrol edildikten sonra gereken yapılacaktır. Değişim talebi uygun görülmesi halinde sadece 1 kez yapılabilir.
Herhangi bir sorun olması durumunda mail üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerektiği için almış olduğunuz ürünlerin teslimat mailini saklamanız gerekmektedir. Aksi halde tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

İade Şartı

Hesaplar teslim edildikten sonra iadesi yapılmamaktadır. (Hesaplar teslim edildikten sonra serverlarda ceza almış veya ceza alabilecek bir davranışta bulunmuş olma ihtimali olduğu için iadesi yapılmamaktadır.)
Teslimat saat ve tarihinden sonra yaptığınız illegal davranış sebebiyle serverlardan almış olduğunuz ban/ceza sorumluluğu size aittir.
Teslimat yapılmadan önce iade talebinde bulunursanız, iadeniz yapılmaktadır.
Sipariş sırasında sahte, yanlış veya eksik bilgi (ad soyad, telefon numarası, adres) girilmesi halinde oluşacak sorunlardan alıcı sorumludur.


Sorumluluk Reddi

ankapazar.com üzerinden satın alınmış bir hesap ile, kullanıcıların yaptığı legal yada illegal bütün aktiviteler, ilgili hesabı ankapazar.com üzerinden satın alan kullanıcının sorumluluğundadır. ankapazar.com üzerinden illegal yollarla yapılmış (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden ankapazar.com sorumlu değildir.


Oyunu crackli kullanımlardan (team extreme, titan minecraft, illegal mod, illegal plugin vb) doğacak problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Orjinal minecraft launcher kullanımını tavsiye ediyoruz.
Alışveriş yapan kişiler "Kullanım Koşulları"nı kabul etmiş sayılır.

3D Secure Kredi Kartı Ödemesi ile Güvenli Bir Şekilde Ödeme Yapabilirsiniz.

Satın Aldığınız Ürünler 15 Dakika İle En Geç 3 Gün İçerisinde Gönderilir.

Bizlere Sosyal Medya ve Mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz, en kısa sürede cevaplanacaktır!

Fiyatlarımızın uygun olmasının sebebi özel şirket ile anlaşma yapılarak ve uygun fiyata kullanıcılardan aldığımız oyunları sitemizde satışa sunmaktayız.