Minecraft Altın Paket Satın Al
Minecraft Altın Paket

Hey! Kendi skinini, kendi kullanıcı adını ve kendi şifreni koyacağın bir minecraft premium istermisin? Minecraft altın paket sayesinde tüm bunları özgürce gerçekleştirebileceğin bir minecraft premium hesaba sahip olabilirsin. Bu hesap sayesinde bütün serverlere özgürce bağlanarak arkadaşlarınla oyunun tadını çıkarabilirsin. Hesabın bilgilerini kendine göre ayarladıktan sonra havalı bir skin yapmak için minecraft sitesini ziyaret etmen yeterli.Ayrıca bu minecraft premium paketini satın aldığında bir adet steam random key kazanma şansına sahip olabilirsin. Aldığın bu ürün ankapazar tarafından sorunsuz teslimat garantili. Hadi minecraft premium satın al ve eğlencenin tadını çıkar!

Minecraft Altın Paket

10TL - AnkaPazar


SATIN AL Ürünü Favorilere Ekle (CTRL + D)

Ürün Kodu #: altin
205 inceleme üzerinden ortalama 5 puan

*Ürün aldıktan sonra oylama yapabilirsiniz.


Bilmeniz gerekenler;

* Mail adresinize otomatik olarak gönderilir. (Teslimat bölümüne bakınız.)

* Teslimat veya Kullanım Şartları bölümünde yazanlar haricinde sormak istediğiniz soruları ankateslimat[@]gmail.com adresine iletebilirsiniz.

* Bize gönderdiğiniz mailler en geç 3 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. Birden fazla mail göndermemeye dikkat edin.

Ankapazar Hakkında

Tüm oyuncuların uygun fiyatlar ile oyun satın almasını sağlamak amacıyla kurulan ankapazar sayesinde ucuz oyun satın alabilirsiniz. Ankapazar'da bulunan tüm oyunlar ve ürünler garantilidir. Sizde oyunları ucuz fiyat ile satın alabilirsiniz. Ankapazar sayesinde minecraft premium satın al, gta 5, steam random key ve birçok oyunu ucuz ve güvenilir satın al. Kredi kartı, ininal ve mobil ödeme yaparak pc oyunları satın alabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri